• Смотрите онлайн реалити телешоу Супермодель по-украински 3 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Мастер Шеф 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Взвешенные и счастливые 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Х-Фактор 7 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хата на тата 5 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хто зверху 5 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
Главная » Архив реалити телепередач
 Постер
Серіал про те як молода та красива жінка Анна, працює медсестрою, вже багато років, у неї чудовий досвід роботи, усім все допомагає, і при цьому встигає виховувати доньку, та доглядати свою пристарілу матір. Приходячи на роботу з щирою посмішкою, ніхто навіть не здогадується як для героїні серіалу «Медсестра» тяжко, вона втратила чоловіка, він зник, і жодної звістки від нього. А ще у клініці де працює наша героїня, від тепер нове начальство, з приходом котрого все жорстко змінюється. Також залицяльників вдосталь у нашої медсестри, але вона не гониться за особистим життям, так як чекає на повернення свого чоловіка.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 22.09.2016

 Постер
После гибели отца и матери, которые кстати умерли не случайной смертью, большое имущество героини сериала жемчуга. У ее родителей, было все огромный и очень прибыльный бизнес, большая просторная квартира, множество антиквариата. Но самое главное у девочки были любящими и заботящиеся о ней мать и отец. В один момент все это исчезло, по той причине, что завистливые друзья родителей, партнеры по бизнесу, так все подстроили что те погибают в автокатастрофе. Завистники, быстро переоформили опекунство над девочкой на себя, и прибрали весь бизнес к своим рукам. Когда все бумаги были подписаны они больше не нуждались в этой маленькой девочке и отдали ее в детский дом, где она и провела всю свою жизнь, пока не выросла.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 16.09.2016

 Постер
Не пропустіть, продовження комедійної телекартини під назвою «Два отца и два сына 3 сезон» у центрі подій, герой серіалу Павло Гуров, він любитель дорогої випивки, вишуканих жінок, також жінки його сильно люблять. Але тривалих стосунків наш герой ніколи не заводить. Це трапилось лиш одного разу, двадцять років назад. Дружина Павла родила йому хлопчика, але у нашого персонажу були зовсім інші переконання. Тому він і вирушив на пошуки щастя та успіху до Москви, столиця можливостей. Так і сталось, у ньго прекрасна, велика квартира у центрі Москви, він прекрасно живе, і ні у чому собі не відмовляє, але раптом у двері стукає хлопчина, котрий як виявляється син Павла, Віктор.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 05.09.2016

 Постер
ТРК Україна дивує новинками на своєму телеканалі. Одразу дві прем’єри старту вже 22 серпня, одна з них це – «Потрійний захист» у головній ролі, з відомою ведучою Машою Єфросініною. Отже, історія така: три головних героя картини, все своє життя знають одне одного, дружать. Найкращі друзі, а саме Володимир Тамара та Борис. Все це тягнеться ще із самого малечку. Багато спільних інтересів, працюють в одній і тій же сфері. Доля пов’язала їх на все життя, і вони підтримують цей зв’язок, допомагають одне одному. Але саме більше, їх єднає спогад про загиблого спільного друга Максима, котрий був для Тамари чоловіком. Він помер під час виконання своїх службових обов’язків. Пройшов час, рани почали загоюватись.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 03.09.2016

 Постер
Трагічні події, котрі спікали героя наступного серіалу «Тальянка» можуть заставити задуматись. Степан, під час дій Другої світової війни, отримав звістку про те що його родина загинула, а саме дружина з дитиною та його батько. Сам же чоловік потрапляє в полон, після того як його підбили. Він був льотчиком у червоних. Після тривалого часу, йому вдається втекти з полону, після чого потрапляє до рук партизанів, та разом з ними веде боротьбу проти Гітлера. Це все відбувається на просторах Італії, де наш герой, здійснюючи свої військові обов’язки знайомиться з місцевою красунею Джульєтою, у них зав’язуються стосунки і згодом вони одружуються у них народжується донька Софія. Після доброї служби, Степанові дозволяють повернутись на батьківщину, він забирає разом із собою італійську дружину разом із донькою до себе в село. По приїзду наш герой дізнається що вся його родина жива, включаючи дружину росіянку разом із їхньою дитиною. Тепер чоловік знаходиться на роздоріжжі, дві дружини та двоє дітей.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 18.08.2016

 Постер
Довгі роки Артема не було у місті, він моряк дальшого плавання, і ось нарешті повернувшись додому, через цілих десять років, у нього прокинулись колишні почуття, які так довго спали. Артем та його кохана дівчина змушені були розлучитись, через певні обставини. Аня це перша його любов, найсильніша, найкраща. Він ніколи не забував цих почуттів, вони таїлись в його серці тривалий час. Колись ще дітьми вони просто дружили. Ця сильна дружба не могла їх розлучити, але доля диктувала свої правила, тому дітлахи проти їхньої волі, почали все рідше бачитись. Тай біда прийшла у їхні сім’ї, Артем втратив батька, Аня ж поховала свою рідну матір. Тяжкі випробування впали на життя двох малих дітей. Але і це вони пережили. Діти дорослішали, та з’являлось дещо більше аніж дружба, почали зароджуватись перші почуття.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 11.08.2016

 Постер
Не пропустіть вже з понеділка чудова драматична прем’єра, про чотирьох жінок котрі вже зрозуміли що їм нема що втрачати, та потрібно їхати за кордон до Варшави на заробітки. Адже потрібно заробити кошти на сім’ю, на житло, всі вони хочуть жити трохи краще. Чотири українки, без своїх чоловіків зважились на дуже тяжкий крок, у серіалі «наші пані у Варшаві» ми побачимо як тяжко насправді нашим мамам, жінкам, сестрам, працювати на чужині. Якою тяжкою працею вони заробляють гроші, та як сумують за своїми рідними.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 11.08.2016

 Постер
Продовження знаменитого телесеріалу на всю росію, «Тайны следствия 15 сезон» серіалу про самого сексуального слідчого країни Марію Швецову, котра за п’ятнадцять років служби прекрасно себе зарекомендувала. Її професіоналізм ніколи не підвів Марію, вона присвятила все своє життя цій роботі, зловити, та посадити за решітку злочинця це для неї справа честі. Вона ніколи за роки служби не брала хабар, завдяки їй усі загадкові вбивства та викрадення були розкриті. Вона себе почуває у розслідуванні як риба у воді. Але такий фанатизм має і свої негативні сторони. Марія дуже мало бачиться зі своїм чоловіком, котрий так само багато працює, але завдяки наполегливій праці їхні діти прекрасно проводять час та навчаються у Лондоні. Новий сезон серіалу «Тайны следствия 15» розпочинається з того що головна героїня святкує свою річницю з коханим чоловіком, але в один прекрасний момент її викликають на роботу по важливій справі, аналогічна ситуація складається і в чоловіка. Нічого не вдієш, потрібно ж ловити поганців та саджати їх в тюрму.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 03.08.2016

 Постер
Як стало відомо, на стб все ж буде продовження знаменитого холостяцького телешоу під назвою «Холостяк». Цей проект популярний в багатьох країнах не виключенням і Україна, він збирає біля телеекранів телевізора великі аудиторії громадян, мільйони глядачів слідкують за життям двадцяти учасниць і одного учасника. За розвитком їхніх відносин. У новому 6-му сезоні холостяка як завжди багато сюрпризів. Почнемо з головного героя. Продюсер та співак вирішив шукати свою половину на телебаченні – Иракли Макацария. Співак та продюсер, котрий вже має свою компанію Maq Entertainment. Для самого Иракли, участь в такому проекті, доволі так і незвична річ. У нашого героя шоу, багато фанаток, зустрічався з багатьма дівчатами. Але це все не то. З натовпу фанаток він не хоче шукати ту єдину. А холостяк саме то, де для героя по його смаку буде підібрано конкурсанток, так набагато більше шансів вибрати собі майбутню дружину. Наш новий герой. Бажає познайомитись дійсно з хорошою та щирою дівчиною, та взяти її в дружини. Побачимо чи справиться зі своїми обов’язками головного героя шоу «Холостяк 6 сезон» - Иракли. Як і зазвичай, все розпочнеться зі знайомства, Іраклі, познайомиться з усіма прекрасними учасницями.
смотреть онлайн >>>
Категория: Шоу на СТБ | Дата: 26.07.2016

 Постер
После москаля выходит следующий кино-проект от канала 1+1, он отличается от недавней премьеры абсолютно всем. В центре событий, юная девушка, красавица, переехавшая из города в деревню. Деревня очень далеко от цивилизации. С приездом новой жительницы, начинают происходить странные и мистические вещи. Все это местные обитатели повязывают с недавно прибывшей девушкой. Много зависти, и страха у жителей, ведь ее полюбило сразу двое парней, которые будут за нее драться. А местные девушки, у которых ведьма отбирает парней, все это просто так не оставят. Чем закончится любовная история ведьмы и жителей деревни, смотрите на 1+1 начиная с 10 мая 2016 года. Телесериал Ведьма «Відьма» все серии только у нас в онлайн режиме в хорошем качестве.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 14.06.2016

 Постер
Новая закрученная любовная история, в которой пострадали от любви несколько следующих героев. Кинокартина под названием Фальшивая нота от канала Россия 1. Главная героиня сериала Марина, ее еще называют мышкой, получает обучение в местной консерватории, мама Марины, желая что бы дочь еще лучше играла на фортепиано, отдает ее на обучение хорошей учительнице, она лучшая в своем деле, Нина Георгиевна. В скорее наша героиня влюбляется в сына своей учительницы Кирилла. В Фальшифой ноте мы с вами увидим, как Любовь наших героев становиться сильнее. Но это не все еще, мать Марины, так же влюбилась, или можно сказать запылали старые чувства.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 14.06.2016

 Постер
Мужа Маши посадили в тюрьму, но она не готова ждать его несколько лет, поэтому наша героиня принимает решения уволиться с работы, продать квартиру, собрать как можно больше денег, что бы внести большой залог за своего супруга. Когда у нее все получилось мужа выпустили на свободу. Но впереди теперь новые проблемы. Ведь осужденному просто не реально официально устроиться на пристижную работу. ТЕперь нашим героям нечего ловить в столице, они понимают, что без денег им здесь не выжить.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 06.06.2016

 Постер
С первого взгляда обычная история об военных. Речь идет именно о пограничниках, которые следят за порядком на границах, что бы их никто не нарушил, незаконным путем. Главный персонаж картины «На дальней заставе» это Александр Прохоров. На улице шел 1985 год, СССР в режиме перестройки. И так наш герой, ранее воспитывался в детдоме, так как отец, его, военный человек, погиб при исполнении своего служебного долга. Пограничники обычно все дружелюбны на своей заставе хотят не выделяться из толпы. Помогают друг другу чем кто может. Но в случае Прохорова, у него все по другому.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 01.06.2016

 Постер
Телеканал Україна та його новий проект під назвою – «Не зарікайся». Це прекрасні новини для фанатів каналу, незважаючи на те що тільки недавно закінчився дуже популярний серіал, канал довго не вагався та порадував відразу своїх глядачів свіженькою прем’єрою. Над новою драматичною історією працювала прекрасний сценарист - Тетяна Гнєдаш, її роботи ви могли вже бачити на ТРК раніше, наприклад «Дворняжка Ляля», «Клан Ювелірів» та багато інших. І так про що ж новоспечена картина? Історія про дуже юну дівчину – Людмилу Поліщук, проста зовсім людина, вона щойно перейшла у десятий клас. Настало перше вересня, день знань так би мовити, але цьому дню не судилось закінчитись добре. Нашу героїню звинувачують у серйозному злочині, вбивство політичного діяча Володимира Мешкова. Всі докази вказують на те, що саме Людмила скоїла цей злочин, одяг у крові, руки, знаряддя злочину. Але бідолашна геть нічого не пам’ятає. Це все звучить дуже безглуздо, але суд вирішує посадити Люду за грати.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 01.06.2016

 Постер
Правда может вам дорого стоять, если вы все таки имеете силу воли, на программе Детектор Лжи в новом 9 сезоне на телеканале СТБ, любой из зарегистрированных участников может попытаться побороться за главный приз шоу – двести пятьдесят тысяч гривен. Все что нужно сделать это говорить правду. Но не все так просто, как может вам показаться на первый взгляд. Герою передачи будут задавать настолько личные вопросы, о которых он и не мог подозревать. Настолько коварные и скандальные вопросы от телеведущего проекта Детектор брехні 9 сезон в онлайн – Дмитрий Карпачев, что неловкая атмосфера будет царить на съемочной площадке весь онлайн выпуск детектора лжи. На телешоу так же приглашаются близкие люди, родные, друзья. От этого еще более неловко становиться самому участнику. Все задаваемые вопросы касаются личной жизни человека, который находиться в кресле. На шоу родители, братья и сестры, супруги могут узнать настолько суровую правду, что даже не подозревали что на самом деле их родной человек скрывал некую тайну, делал совершенно странные поступки, о которых никто и ничего не знает.
смотреть онлайн >>>
Категория: Шоу на СТБ | Дата: 31.05.2016

 Постер
Продолжение интересной истории об девице которая в предыдущем проекте под прозвищем «Проект перфект» поставила пред собою цель, похудеть, привести свое тело в хорошую форму. Соблюдая все советы которые есть в журналах. Она похудела на целых двенадцать килограмм. Цель достигнута, Тая Бобрикова добилась своего. Но теперь перед ней постал другой вопрос как быть с личной жизнью? Наша героиня возвращается на Новый канал, для того что бы принять участие в аналогичном проекте, только с немного измененным названием «Проект любовь». Она многого достигла с той поры, как похудела, наладила жизнь. Но все же еще не повстречала любимого человека, с которым связала бы свою судьбу.
смотреть онлайн >>>
Категория: Шоу на Новом Канале | Дата: 13.05.2016

 Постер
Русский канал, и его руководство решило запустить прекрасный телевизионный проект под именованием – Голос Дети 3 сезон, трансляции всех выпусков онлайн будут проходить на телеканале Первый канал. Прекрасное ТВ-шоу, в котором принимают участие дети, это основное отличие от других телешоу, где все обычно вперемешку, и дети и взрослые, в данной программе исключительно дети, юного возраста, будут выходить на сцену и петь перед группой жюри. Здесь будут отобраны лучшие дети, которые владеют искусством пения лучше всех, из них их учителя намерены сделать новы восходящих звезд. Оригинальные голоса, нестандартный ход мыслей креативность, таких детей ищут наши уважаемые тренера. Так же от многих других телешоу, Голос.Дети 3 сезон, отличается от других тем, что здесь выбирать участника, пройдет ли он дальше, будут только на слух. То есть, дети вышедшие на сцену не увидят лиц команды жюри, и аналогично, они не смогут увидеть детей, только слышать и все, это одно из нескольких правил шоу голос дети 3. Цель первого этапа это каждому из наставников набрать свою команду из детей, количество мест ограничено, поэтому отбор нужно вести тщательно, что бы потом не пожалеть о своем выборе. Если голос оценил кто то из тренеров, он нажимает кнопочку у себя на пульте, и его кресло поворачивается, а это значит, что уже как минимум один из них дает добро ребенку, что бы взять его с вою команду.
смотреть онлайн >>>
Категория: Шоу на Первом Канале | Дата: 13.05.2016

 Постер
Драматична історія, котра бере свій початок, ще в період радянського союзу. Відомого та дуже талановитого вченого Олексія Бараникова, до речі дану роль виконує актор Федор Лавров. Його засилають за межі Москви, так як КГБ, підозрює його у розповсюдженні книг, котрі вважають ці дії, незаконними, і вони підривають авторитет радянського союзу. Ці всі матеріали заборонені на території союзу держав. Олексія відправили у невеличке місто Ставрополь, за ним вирішує поїхати і його наречена. Пройшли роки, а Олексій вже облаштував своє життя на новому місці. Він найшов собі роботу у місцевій газеті, працює водієм. Практично вся заробітна плата йде на те щоб змайструвати нову деталь до його винаходу.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 28.04.2016

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 21 22 »
Новые выпуски самых популярных телешоу и передач на ТВ онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве. Сайт Show.Co.Ua представляет вам уникальную возможность просматривать украинские и российские реалити телешоу в отличном качестве на высокой скорости интернета.