• Смотрите онлайн реалити телешоу Супермодель по-украински 3 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Мастер Шеф 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Взвешенные и счастливые 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Х-Фактор 7 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хата на тата 5 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хто зверху 5 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
Главная » Архив реалити телепередач
 Постер
Карина, героиня сериала, на собственном опыте поняла, что любовь это очень высокое чувство, и в ее случаи была простая влюбленность. Карина И Михаил уже несколько лет встречаются, как казалось обоим они влюблены, и строят большие планы на будущее. Они только окончили школу, Миша желает поступить в знаменитый институт МГИМО и стать дипломатом, участвовать в политических действиях. Но однажды, их планы были разрушены, когда Михаил сбил человека, после чего последний умер. Карина, так была влюблена в парня, что приняла серьезное и судьбоносное решение для себя, она для правоохранительных органов призналась, что сидела за рулем автомобиля. Парень тут же кинул девушку, с широчайшей улыбкой на лице, ведь он ни за что не будет в ответе.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 22.09.2016

 Постер
Серіал про те як молода та красива жінка Анна, працює медсестрою, вже багато років, у неї чудовий досвід роботи, усім все допомагає, і при цьому встигає виховувати доньку, та доглядати свою пристарілу матір. Приходячи на роботу з щирою посмішкою, ніхто навіть не здогадується як для героїні серіалу «Медсестра» тяжко, вона втратила чоловіка, він зник, і жодної звістки від нього. А ще у клініці де працює наша героїня, від тепер нове начальство, з приходом котрого все жорстко змінюється. Також залицяльників вдосталь у нашої медсестри, але вона не гониться за особистим життям, так як чекає на повернення свого чоловіка.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 22.09.2016

 Постер
После гибели отца и матери, которые кстати умерли не случайной смертью, большое имущество героини сериала жемчуга. У ее родителей, было все огромный и очень прибыльный бизнес, большая просторная квартира, множество антиквариата. Но самое главное у девочки были любящими и заботящиеся о ней мать и отец. В один момент все это исчезло, по той причине, что завистливые друзья родителей, партнеры по бизнесу, так все подстроили что те погибают в автокатастрофе. Завистники, быстро переоформили опекунство над девочкой на себя, и прибрали весь бизнес к своим рукам. Когда все бумаги были подписаны они больше не нуждались в этой маленькой девочке и отдали ее в детский дом, где она и провела всю свою жизнь, пока не выросла.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 16.09.2016

 Постер
Не пропустіть, продовження комедійної телекартини під назвою «Два отца и два сына 3 сезон» у центрі подій, герой серіалу Павло Гуров, він любитель дорогої випивки, вишуканих жінок, також жінки його сильно люблять. Але тривалих стосунків наш герой ніколи не заводить. Це трапилось лиш одного разу, двадцять років назад. Дружина Павла родила йому хлопчика, але у нашого персонажу були зовсім інші переконання. Тому він і вирушив на пошуки щастя та успіху до Москви, столиця можливостей. Так і сталось, у ньго прекрасна, велика квартира у центрі Москви, він прекрасно живе, і ні у чому собі не відмовляє, але раптом у двері стукає хлопчина, котрий як виявляється син Павла, Віктор.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 05.09.2016

 Постер
Трагічні події, котрі спікали героя наступного серіалу «Тальянка» можуть заставити задуматись. Степан, під час дій Другої світової війни, отримав звістку про те що його родина загинула, а саме дружина з дитиною та його батько. Сам же чоловік потрапляє в полон, після того як його підбили. Він був льотчиком у червоних. Після тривалого часу, йому вдається втекти з полону, після чого потрапляє до рук партизанів, та разом з ними веде боротьбу проти Гітлера. Це все відбувається на просторах Італії, де наш герой, здійснюючи свої військові обов’язки знайомиться з місцевою красунею Джульєтою, у них зав’язуються стосунки і згодом вони одружуються у них народжується донька Софія. Після доброї служби, Степанові дозволяють повернутись на батьківщину, він забирає разом із собою італійську дружину разом із донькою до себе в село. По приїзду наш герой дізнається що вся його родина жива, включаючи дружину росіянку разом із їхньою дитиною. Тепер чоловік знаходиться на роздоріжжі, дві дружини та двоє дітей.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 18.08.2016

 Постер
Продовження знаменитого телесеріалу на всю росію, «Тайны следствия 15 сезон» серіалу про самого сексуального слідчого країни Марію Швецову, котра за п’ятнадцять років служби прекрасно себе зарекомендувала. Її професіоналізм ніколи не підвів Марію, вона присвятила все своє життя цій роботі, зловити, та посадити за решітку злочинця це для неї справа честі. Вона ніколи за роки служби не брала хабар, завдяки їй усі загадкові вбивства та викрадення були розкриті. Вона себе почуває у розслідуванні як риба у воді. Але такий фанатизм має і свої негативні сторони. Марія дуже мало бачиться зі своїм чоловіком, котрий так само багато працює, але завдяки наполегливій праці їхні діти прекрасно проводять час та навчаються у Лондоні. Новий сезон серіалу «Тайны следствия 15» розпочинається з того що головна героїня святкує свою річницю з коханим чоловіком, але в один прекрасний момент її викликають на роботу по важливій справі, аналогічна ситуація складається і в чоловіка. Нічого не вдієш, потрібно ж ловити поганців та саджати їх в тюрму.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 03.08.2016

 Постер
Новая закрученная любовная история, в которой пострадали от любви несколько следующих героев. Кинокартина под названием Фальшивая нота от канала Россия 1. Главная героиня сериала Марина, ее еще называют мышкой, получает обучение в местной консерватории, мама Марины, желая что бы дочь еще лучше играла на фортепиано, отдает ее на обучение хорошей учительнице, она лучшая в своем деле, Нина Георгиевна. В скорее наша героиня влюбляется в сына своей учительницы Кирилла. В Фальшифой ноте мы с вами увидим, как Любовь наших героев становиться сильнее. Но это не все еще, мать Марины, так же влюбилась, или можно сказать запылали старые чувства.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 14.06.2016

 Постер
С первого взгляда обычная история об военных. Речь идет именно о пограничниках, которые следят за порядком на границах, что бы их никто не нарушил, незаконным путем. Главный персонаж картины «На дальней заставе» это Александр Прохоров. На улице шел 1985 год, СССР в режиме перестройки. И так наш герой, ранее воспитывался в детдоме, так как отец, его, военный человек, погиб при исполнении своего служебного долга. Пограничники обычно все дружелюбны на своей заставе хотят не выделяться из толпы. Помогают друг другу чем кто может. Но в случае Прохорова, у него все по другому.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 01.06.2016

 Постер
Драматична історія, котра бере свій початок, ще в період радянського союзу. Відомого та дуже талановитого вченого Олексія Бараникова, до речі дану роль виконує актор Федор Лавров. Його засилають за межі Москви, так як КГБ, підозрює його у розповсюдженні книг, котрі вважають ці дії, незаконними, і вони підривають авторитет радянського союзу. Ці всі матеріали заборонені на території союзу держав. Олексія відправили у невеличке місто Ставрополь, за ним вирішує поїхати і його наречена. Пройшли роки, а Олексій вже облаштував своє життя на новому місці. Він найшов собі роботу у місцевій газеті, працює водієм. Практично вся заробітна плата йде на те щоб змайструвати нову деталь до його винаходу.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 28.04.2016

 Постер
Комедийная история об трех ребятах которые приехав в Москву ищут лучшей жизни. Например Миша, один из главных героев картины «Крыша мира», ранее работал в отеле, был выгнан из теля за то, что переспал с супругой одного из клиентов отеля. После такого, сложной найти такую же отличную работу, в итоге приходиться брать то что есть, вакансия в бюро похорон. Там он знакомиться с девушкой по имени Оля, она сбежала от родного отца, так как устала от его указаний, и блудной жизни.. Так же там он повстречал и Ярослава, недавно, после смерти его бабушки, он получил в наследство большую квартиру в центре Москвы.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 28.04.2016

 Постер
Телесеріал Фізрук 3 сезон, знову повертається в єфір. Комедійна історія про Фому, котрий почав кар’єру фізрука, за для того щоб повернути колишню роботу гангстера. В школі він намагається подружитись з донькою свого начальника, котрий нещодавно звільнив Фому. Олег надіється на те що він налагодить зв’язок із донькою Мамая, то він його поверне назад до себе в банду. Але новоспеченому фізруку не так легко налагодити зв’язок із дівчиною. А ще й при цьому всьому коли вона дізнається про всі задуми Олега Євгеновича, то перестає з ним спілкуватись. В останньому сезоні, якщо ви пам’ятаєте, з Сашою почав зустрічатись племінник Фоми, і під впливом бізнес-конкурента Мамая, він починає закохувати в себе Сашу, щоб прибрати собі весь бізнес.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 28.04.2016

 Постер
Детективная история на канале Россия 1 начинается уже с 11 апреля, главный герой Станислав Тихонов, работающий следователем по особо важным делам, попадает очень в опасные ситуации. Криминальные дела которые он расследует носят государственный характер. Пропажа знаменитой скрипки страдиварии, кража засекреченных лекарственных препаратов. Все это поручают ему, так как более умного и находчивого сыщика в стране нету. В сериал под названием «Следователь Тихонов» входят популярные детективные истории, здесь будут показаны все дела популярного сыщика МУР.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 22.04.2016

 Постер
Интересный немного комедийный и в то же время детективный телесериал выходит на телеканале тнт. История об русском полицейском – Грише, который работает следователем в элитном районе Москвы. Данную роль кстати исполняет Александр Петров. Молодой и обаятельный парень с хорошим чувством юмора, каждый день сталкивается с различными ситуациями, соблазнительные мажорные девушки, элитная проститутка, которая частенько сидит в участке. Не просто такому молодому парню будет навести порядок там где его устанавливают сами жители района.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 01.04.2016

 Постер
Після того як декілька осіб, а саме хлопців та симпатичних дівчат потрапили не безлюдний острів зі знімальною групою, за для того щоб зняти нове реаліті-шоу, навіть подумати не могли, що все обернеться як найгірше проти них. Після катастрофи судна, яке затонуло далеко від берегів цивілізації, всі хто вижили опинились на острові. Спочатку все було гладко зйомки, грим, костюми, прекрасна погода. Але та катастрофа змінила усе. Продукти почали закінчуватись і щоб якось вижити доведеться полювати. Герої серіалу «Остров» починають перетворюватись у справжніх дикунів, бігатимуть з луками та полюватимуть. Спочатку це здавалось веселим та комедійним шоу, до тої пори поки його учасники не зрозуміли, що це вже давно ніхто не знімає.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 25.03.2016

 Постер
Комедійна історія про трьох друзів котрі завжди знайдуть собі проблеми, а потім разом посміються з цієї жахливої історії. Новий сезон серіалу «Светофор» уже дуже скоро ви зможете побачити нові серії. Головні герої ті ж самі що і раніше, Павло, Сєва та Едік. На особистому фронті, кожен з них вже знаходиться на висланому етапі, хтось з них вже одружений та має дітей. Інший ще поки зустрічається, та думає що йому цього досить, а ось Едік самий справжній бабій, він навіть не задумується про те щоб навіть почати хоча б якісь стосунки. Але все це по одній причині, він не хоче розпочинати особисте життя, зустрічатись, ні з ким, тим більше одружуватись, він любить свободу та все що з нею пов’язано, а тому ніколи не відмовиться від неї.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 18.03.2016

 Постер
У сімействі Олени та Павла завжди були хороші та яскраві відносини, ні конфліктів, скандалів, все вирішувалось мирним шляхом і без усіляких образ Наші герої швидко знаходили компроміс. Але все це міняється коли їхній єдиний син одружується, Даня знайшов вродливу дівчину, після недовго часу пара вирішила одружитись. Хороша матір Дані, взагалі не хотіла цього весілля, навіть бабусею не хоче бути, і це все не від того що вона незлюбила невістку, а просто хоче спокійного життя. Але заради сина, вона буде це все переживати. Батьки змирились із шлюбом котрий їм зненацька звалився на голову. Невдовзі після весілля, котре так чудово відсвяткували, молодята жили разом у великій квартирі батьків Дані.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 11.03.2016

 Постер
Повернення героя із телесеріалу «Пасечник 2 сезон» від каналу нтв, Гліба Збруєва. Після останніх подій, він не працює більше слідчим, не ловить злочинців, не розслідує кримінальні справи. Потихенько відновлю свою пасіку, це його хобі чи призвання, дивитись за бджолами, брати у них мед. Але це все як виявилось ненадовго, так як йому невдовзі запропонували нову посаду. Ставши простим дільничим на своєму участку, він вже не матиме тих повноважень що і раніше, але все ж являється представником влади. Наш головний герой зайняв місце Василя Клюєва, його ж за хорошу роботу, гарні заслуги та професіоналізм, підвищили до слідчого. Як виявилось Василь та Гліб працюють в одній будівлі ОВД.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 05.03.2016

 Постер
Після трагічного кохання, і гибелі коханого чоловіка героїня серіалу «Любовная сеть», Аріна , намагається забути всі ці події, і відправляється за кордону, щоб забутись та спробувати життя з нової сторінки. Двадцять років у шлюбі повністю змінили цю жінку, вона тепер проста людина, котра займається будинком, прибиранням та готівлею їжі для свого чоловіка тирана. Колись по молодості він їй допоміг повністю, з нуля змінити життя. Тому вона його у всьому слухалась, та не конфліктувала з ним, а підкорялась та все виконувала що було сказано. Вона рахувала що так має бути, вважала це правильною поведінкою. А після того як Аріна повертається на свою батьківщину, і починає спілкуватись з одним дуже популярним письменником. Котрий їй на все її супружнє життя відкрив очі.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 04.03.2016

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Новые выпуски самых популярных телешоу и передач на ТВ онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве. Сайт Show.Co.Ua представляет вам уникальную возможность просматривать украинские и российские реалити телешоу в отличном качестве на высокой скорости интернета.