• Смотрите онлайн реалити телешоу Супермодель по-украински 3 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Мастер Шеф 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Взвешенные и счастливые 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Х-Фактор 7 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хата на тата 5 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хто зверху 5 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
Главная » Архив реалити телепередач
 Постер
Радянський союзу, машина котра працювала чітко, як механічний годинник, ніяких збоїв і тому подібних речей не могло ніколи там бути, а якщо і щось ламалось все мало так швидко ремонтуватись щоб простий народ не встигав нічого замітити! Але масові вбивства маніяків, серйозні пограбування банків, незліченна кількість жертв, котрі залишали злочинці швидко привертає до себе увагу. Всі ці гучні справи котрі потрібно було швидко дослідити а винних спіймати, були передані в спеціальний відділ, котрим керував Черкасов, до його групи входили лише самі професіонали, вони прикривали одне одного та чітко розуміли поставлену ціль. Їхня команда називалась Гознак, всі події котрі побачить глядач, дійсно колись відбувались на просторах Радянського союзу.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 23.10.2015

 Постер
Музикально-драматичний телесеріал розпочався на просторах Росії, а саме на каналі Росія-1, «Рожденная стать здездой». Історія про дівчину, котра навіть і не підозрювала що їй приготувала доля, наша героїня мчить до Росії із самої Польщі, в славетне місто-герой Ленінград, щоб отримати освіту, вона дуже зайнята немає навіть часу щоб нормально виспатись та поїсти. Клаудія Коваль, головний персонж у даній картині, під час навчання, навіть не могла здогадатись що з часом вона стане дуже відомою тогочасною зіркою естради! Часи про які знято телесеріал припадає на п’ятдесяті шістдесяті роки минулого століття! Час коли зароджувались нові зірки, котрих пам’ятають наші дідусі з бабусями та наші батьки. З часом коли Клаудія набере популярності в себе на батьківщині, їй запропонують поїхати з власним концертом за межі Радянського Союзу, після чого вона здобуде ще більшу популярність та визнання практично у всьому світі.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 16.10.2015

 Постер
Цікава історія про людину котра вже декілька десятків років живе по своїх власноруч встановлених правилах, він дотримується свої принципів усе своє життя, і прожив він так доволі так і заможно, у нього всі справи йдуть добре, його поважають друзі та колеги. Він вважає що завдяки своїй принципіальності та сировості в нього все так добре в житті склалось. Але троє доньок нашого героя Магікяна не дуже згодні з батьком, вони живуть як і вся російська молодь, розмови по скапу танці у нічних клубах до самого ранку, а в день спати або ж переписуватись у соціальній мережі. Їхній батько ніколи в житті не сидів за комп’ютером щоб порозмовляти по скапу чи написати електронного листа.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 08.10.2015

 Постер
Бувають такі моменти що життя в шлюбі стає зовсім сумним та не цікавим, але і розходитись не хочеться, у нашої героїні серіалу – Измены точнісінько така ситуація! Ася прекрасний дизайнер зживе з чоловіком лікарем у шлюбі декілька років, але при цьому вона зраджує Кирилові з декількома чоловіками одночасно! Син дуже багатого мецената, міліціонер котрий збирався відібрати права на керування автомобілем і колега по роботі! Дуже жахлива ситуація та людина сказали б ви, але Ася вважає що нічого поганого вона не зробила! Нещодавно Ася зустріла свою давню подругу, вона вийшла колись заміж за дуже заможну людину, вона собі ні в чому не відмовляє, що бажає те отримує! Будь-які дорогоцінності і тому подібні речі, будь-яка забаганка виконується.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 07.10.2015

 Постер
Якщо ви приїхали до Лондону з росії та нажили за кордоном ворогів, чи просто проблеми з поліцією наприклад Міша, наш головний герой серіалу – Лондонград Знай наших, допоможе вам справитись з будь-якими труднощами. Він нещодавно мав отримувати диплом у Оксфорді але в останній момент покинув університет і ось тепер має свою компанію по вирішенню проблем для росіян у Лондоні! Цікава та креативна ідея котра на його думку може допомогти заробити мільйони доларів. Він зробить все можливе для вас варто замовити послугу! Зробити громадянство в Англії, зустріти вас в Аеропорту розібратись з бандитами! Але дуже часто буває так що Михайло вирішує проблеми для вас, але через те що він поліз не у свою справу, ці проблеми автоматично перекидаються на нього, і буває так що весь заробіток доводиться відвідати, аби загладити проблему чи конфліктну ситуацію з людиною.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 07.10.2015

 Постер
Цікава історія про дитину сироту, котра взяла себе в руки та з самого малечку пішла працювати, батьки загинули під час репресій вождя Радянського союзу, їх було розстріляно. Дівчина героїня серіалу Непридуманная жизнь, не упустила своїх рук, та бореться за краще місце у суспільстві. Поки що вона працівник у місцевій їдальні. Пропрацювавши там не дуже довгий термін, до неї на роботу у якості клієнтки зайшла знайома подруга зі своїм другом Леонідом. З часом Катерина та новий друг Леонід почали зустрічатись, він допоміг їй наладити життя, зробив для неї непогану кар’єру, призначив керівником на зйомочній площадці. Вже дуже скоро вони одружились,у житті Катерини з’явилось багато нових друзів. Але шлю не дав плодів а навпаки вніс в життя ще більше негативу. Чоловік Леонід, котрий так кохав Катерину нашу героїню в серіалі Непридуманная жизнь, почав багато випивати, грати на гроші в карти.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 02.10.2015

 Постер
Цікава історія про жінку котра в ранньому віці вже була вагітна від свого хлопця, але той не захотів одружуватись та створювати сім’ю, дівчина залишається сама, і надії нема що на ній хтось одружиться та візьме на виховання чужу дитину! Але доля була на боці Любові героїні серіалу «Любовь Говорит»! Недовго тривали стосунки у шлюбі, чоловік почав невдовзі випивати, після чого його було звільнено! Але це ще не всі проблеми від нового чоловіка з яким вступила у шлюб наша героїня, через нього Любов майже втратила раз і назавжди свого сина та власну матір! Обоє могли загинути через халатність та безвідповідальність її чоловіка!
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 02.10.2015

 Постер
Коли тебе звільнили, сина немає чим кормити, життя здається не таким вже і яскравим. Так сталось з героїнею серіалу Чужая милая що йтиме на каналі у росії «Россия 1». І так, після звільнення з роботи Наташі, вона недовго думаючи вирішила давати одну зі своїх кімнат, як вияснилось за це платитимуть хороші гроші. За рекомендацією знайомих вона все ж наважилась на здачу в оренду своєї кімнати. Квартира двохкімнатна, тому Наташі та її синові доведеться жити з чужою для них людиною. Але чого не зроби аби тільки твій син не голодував та був одягнений. Переживання Наталі виявились марними, оскільки новий жилець дуже скромний чоловік та прекрасна людина, він відразу розрахувався з Наташою.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 18.09.2015

 Постер
Чудовий серіал котрий транслюватиме російський канал – НТВ, історія про військовослужбовців котрі служать у невеликому місті, на військовій базі, охороняють морські кордони росії у серіалі – Берегова Охорона 2 сезон. Нелегко доводиться нашому героєві, Андрієві Васильковому, адже він як головний патрульний по береговій лінії, завжди зустрічає непроханих гостей на кордоні. Небезпечні та озброєні контрабандисти, котрі майже щодня, хочуть або ввезти чи вивезти щось з росіїї, так звані чорні підприємці, готові на все аби урвати свій кусень з грошима. Але не все так просто коли на варті стоїть сам Андрій Васильков та його товариші по службі, воно ретельно охороняють кордони росії у своїй локації так що миша не проскочить.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 14.09.2015

 Постер
Нелегко доводиться нашій героїні наступного серіалу на Першому російському телеканалі – Краще не буває. Якось в один з простих повсякденних днів героїню виганяє з дому її власний чоловік. Він покохав іншу жінку, і тепер вона житиме з ним. Вікторія героїня нашого серіалу Краще не буває, була шокована тим що зробив її чоловік. Адже у них стільки років все було так добре, великий будинок, в якому вони ростили свою дитину, багато грошей, заможні люди коротко кажучи. Так, звичайно, завидників вистачало, але це не заважало їм жити прекрасним життям до моменту розриву. Разом із своєю дитиною вони пішли з дому у пошуках свого щастя.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 10.09.2015

 Постер
На россия 1 стартует летняя премьера, под прозвищем чужое гнездо, прекрасная драматическая история длиной в шестьдесят серий. Есть две семьи в нашем сериале, которые долгое время между собой вели так сказать войну, конфликты не прекращались сотнями, десятками лет. НО настало время, когда меж усобицы прекратились, все благодаря парню и девушке из этих семей. Лиза и ее возлюбленный Никита, вместе они положили конец этим конфликтам. Ранее, когда еще была революция, их бабушки и дедушки, Надя и Влас были влюблены, но так сложилась жизнь что они не были вместе, и конфликт не удалось остановить.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 20.07.2015

 Постер
Прекрасний російський серіал стартував на один плюс один, на просторах російських каналів, він вже давно показав себе, глядач полюбив головного героя серіалу Олега Брагіна, тепер черга за українським глядачем. Серіал про лікарів які працюють у лікарні названою під іменем Скліфосовського. Кожна серія нам показує як кожного дня вони рятують чиїсь життя, навіть життя негідників, адже життя людини безцінне. Окрім простих робочих буднів глядачу буде показано також що знаходиться «під білими халатами» наших героїв, у всіх них проблеми на особистому фронті, основна увага сконцентрована на головному героєві в серіалі, Олег Брагін, винахідливий, часом і жорстокий лікар, одинокий, чоловік, для якого рятунком у житті є його улюблена робота. Не пропустіть третій сезон скліфосовського на один плюс один.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 15.07.2015

 Постер
Новый шестнадцати серийный сериал на первом канале вышел в эфирное вещание под названием – Орлова и Александров. Это два очень творческих человека, они что и делали так это жили искусством. Все их работы, наших главных героев, очень критиковались, много замечаний, на которые даже не стоило обращать внимание. Но так сложились обстоятельства что Орлову и Александрова не очень то и любили. Сложно им пришлось в этот период, когда поддержки от народа нет, а наши кинозвезды и так имели кучу проблем, они держались все еще на приличному уровне, только лишь по той причине что симпатизировали самому вождю своей прекрасной игрой в театре и кино.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

 Постер
Шел одна тысяча девять сот шестьдесят первый год, время развития и подъема СССР, великой и могучей страны, которая многие годы скрывалась под железным занавесом. Период времени когда произошел полет человека за границы нашей планеты, в открытый космос, множество финансовых реформ. Большая и могущественная держава хорошо укрепилась и держится абсолютно уверено на плаву. Все сделано что бы граждане жили беззаботно и счастливо. Наших четыре героя решили не подчинятся системе, ради того что бы помочь своему другу, спасти ему жизнь, ребята начали заниматься спекуляциями.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

 Постер
Интересная история о молодом парне в сериале «Папа на вырост 1 сезон», который однажды под своей дверью находит маленького ребенка, ему всего лишь несколько месяцев. Двадцати пятилетний Слава, не мог вот так оставить его под дверью, и до выяснения обстоятельств, взял его к себе временно. Как позднее выяснилось, этот ребенок от его бывшей девушки, она от него отказалась, перекинув этим самым все обязанности на молодого человека. Теперь нашему герою нужно решать, оставить ребенка себе, так как это его дитя, или же отказаться точно так же как это сделала мать этого малыша. Слава хорошенько поразмыслив, решается на важный шаг в своей жизни, он воспитает малыша сам в одиночку. Его брат и близкий друг Борис и Тимур отговаривали нашего профессионального бармена от этой идеи, они говорили, что это большая ответственность, он не справиться в одиночку беж женской помощи и тому подобные вещи. Но Слава не такой жестокий человек, что бы отказаться от собственного ребенка.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

 Постер
Продолжение телесериала Последний из Магикян на канале СТС – умопомрачительная история о Карене Магакяне, пятидесятилетнем мужчине, настоящем армянине, который чтит традиции своего народа, и в наше время он все никак не может смириться с тем куда катиться этот мир, он человек старых законов, старой закалки. А это значит что воспитывать своих троих дочек глава семейства будет очень строго. Карен очень строгий и интересный мужчина, он решил не идти в ногу со временем, привычек он так же не меняет. Наш герой все также ходит с телефоном которому уже лет пятнадцать, он не знает что такое интернет, и тем более у него нету электронной почты. Он не может понять, почему столько много шумихи вокруг этих непонятных устройств, ападов, айфоном и тому подобных вещей, что в них интересного он вообще не понимает. Он каждый день удивляется своей жизни, дочери вместо того что бы обнять отца, поговорить о личной жизни, о проблемах, сразу садятся за компьютер и играют во что то, слушают музыку, или просиживают по несколько часов в соц., сетях.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

 Постер
Криминально-драматическая история о двух мужчинах, которые во времена СССР, в конце тридцатых годов прошлого века, поменялись своими жизнями, изменили свои судьбы от безысходности и опасности. В помещении одного из вагонов встречаются два совершенно разных человека воришка Сенька Пепел, который всю жизнь живет по воровским законам и Игорь Петров, солдат красной армии, офицер, капитан, его должны арестовать и расстрелять. Наш герой еще не готов распрощаться со своей жизнью, пытаясь найти выход из такой опасной ситуации когда тебя готовы расстрелять, капитану приходит отличная на первый взгляд идея, в голову, не сообщай конкретно ничего Пеплу, предлагает ему поменяться вещами, теперь вор становиться капитаном красной армии, а интеллигентный бывший офицер превращается в вора, у которого на руках крупная сумма денег так званы «общак».
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

 Постер
Новый русский фантастический телесериал о жителях небольшого городка Старокаменска и его новых гостях Екатерине Паниной и ее дочери Насте, в сериале – Луна. Город расположен в густой лесной местности, женщина решили сюда переехать с дочерь лишь по той причине, что бы отец и дочь больше проводили времени вместе, что бы укрепить семью. Но по приезду, через несколько дней идиллии, супруг Екатерины пропадает. Наша героиня работает на должности прокурора, она решила долго не ждать, и начать поиски своего мужа. Подняла весь горд на уши но что бы его нашли. Местная полиция проверила все версии исчезновения супруга, но так и ничего не нашлось, ни какой зацепки и информации о пропаже человека.
смотреть онлайн >>>
Категория: Сериалы РФ | Дата: 19.06.2015

« 1 2 ... 7 8 9 10 »
Новые выпуски самых популярных телешоу и передач на ТВ онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве. Сайт Show.Co.Ua представляет вам уникальную возможность просматривать украинские и российские реалити телешоу в отличном качестве на высокой скорости интернета.