• Смотрите онлайн реалити телешоу Супермодель по-украински 3 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Мастер Шеф 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Взвешенные и счастливые 6 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Х-Фактор 7 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хата на тата 5 сезон на телеканале СТБ бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
  • Смотрите онлайн реалити телешоу Хто зверху 5 сезон на телеканале Новый канал бесплатно все новые выпуски в хорошем качестве
Главная » Архив реалити телепередач
 Постер
Цікава телекартина стартує 1 вересня на айсітіві, прекрасний і дуже наближений до реалістичності серіал під назвою – Слідчі. Українські правоохоронці у роботі так як є насправді, юристи, адвокати, всі учасники серіалу про слідчих, самі найсправжнісінькі професійні працівники різноманітних державних структур. Ми побачимо з вами як справжній адвокат та поліцейський працюють в команді, можна сказати в живу, у серіалі побачимо так звану сцену поганий та хороший поліцейський. Дуже цікава задумка, автори котрої очікують на шалені рейтинги. Адже актор котрий грає адвокат, в справжньому житті і є адвокатом. А це говорить лише про одне, що краще ніхто цю роль не зіграє, як сам юрист, чи працівник міліції. Отож заходьте до нас, та дивіться прекрасний серіал – Слідчі на айсітіві від 1 вересня 2015 року.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 05.10.2015

 Постер
НА телеканалі айсітіві недавно почали транслювати документальний серіал, який розкриває таємниці сладства укоаїнської прокуратури, та генеральної прокуратури україни. Кожна серія показуватиме якусь окрему історію про маньяка убивцю, який тримав весь округ в страху. Буде знято завісу з усіх оперативно розшукових дій прокуратури. Арешт депутатів, взяття під варту великих корупціонерів в Україні. В даному циклі програми буде розкрито усі подробиці які раніше, ще у минулому столітті були приховані владою. НІчого не розголошувалось до сьогоднішнього дня. Цікавий момент у тому, що у зйомках приймали участь особи які мають пряме відношення до справи, постраждалі, працівники правоохоронних органів.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 03.09.2015

 Постер
Весна та телеканал ТЕТ зроблять для телеглядачів чудовий подарунок, вже у цей понеділок 9 Березня відбудеться прем’єра нового комедійного телесеріалу – Віталька, нові серії будуть вже доступні зовсім скоро для перегляду. Виталька, цікавий комедійний персонаж, хлопчина проживає разом з матір’ю, йому тридцять років, але поведінка в нього з легка придуркувата, як у дитини, хоча це вже дорослий чоловік. Наш герой, мріє переспати, зайнятись сексом, чи як ви там це називаєте, з дівчиною, але не аби якою, а з сексуальною привабливою, фото-модель, чи просто неперевершена красуня, ось кого він шукає. Коли він знайомиться з такою вродливою красунею, то все йде шкереберть, адже він з ними спілкуватись не вміє, як слід. Тай зовнішність Віталькі залишає бажати кращого. Але хлопець не здається, та завжди умудряється попасти в якусь пікантну ситуацію, і все заради якоїсь привабливої довгоногої блондинки. Він ніколи не ображається коли його відшивають, він просто придумує план помсти, та відразу береться за новий проект.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 20.08.2015

 Постер
Чудовий грецький телесеріал, який ще розпочався минулого літа 2014 року на каналі один плюс один (1+1) – Терпкий смак кохання. Вся історія розпочинається з того, що дві людини, а саме Меліною та Ачілеусом. Цих дві людини випадково перетнулись у Афінах, де їхні долі поєднались, можливо це був знак, але вони ще цього самі не зрозуміли. Їхнє кохання цілком поміняє наших двох героїв. Батьки двох закоханих, це хороші та прекрасні люди, вони займаються виробленням вина, мають у власності велику кількість земель з виноградниками. Тобто сім’ї при грошах, добре забезпечені, діти росли все своє життя в достатку та не знали що таке бідність. І так один із головних героїв телесеріалу Терпкий смак кохання Ахіллеас, має коро взяти в дружини собі хорошу дівчину по імені Євредика. Холостяцьку вечірку друзі влаштували для хлопця у самих афінах. Аналогічна ситуація у нашої героїні Меліни, вона також виходить заміж, за коханого чоловіка, який проживає, та народився на острові Крит, що недалеко від Італії. В цей дучовий вечір, Меліна та Ахуллеас. Прекрасно проводять час зі своїми друзями, ближче до ночі наших два героя серіалу смак кохання зустрічаються, між ними промайнула ніби якась іскра. Наступний ранок починається з того що дівчина прокидається в ліжку у Ахіллеаса, зовсім незнайомого для неї хлопця.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 08.08.2015

 Постер
Свати повернулись на ваш улюблений телеканал 1+1. Протягом усього літа канал буде транслювати прекрасну кінокомедію про сватів. Як ви пам’ятаєте, дочка та син наших сватів поїхали працювати за кордон, у них там свій бізнес. Але вони не могли взяти дочку із собою, тому попросили посидіти своїх батьків з їхньою онукою. На початку між сватами виник конфлікт, купа приколів з онукою. Для головної героїні серіалу за якої приїхали наглядати дуже різні по характеру дідусі та бабусі, шалено пощастило, адже те як себе ведуть її бабуся та дідусь просто цирк.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 08.08.2015

 Постер
Жизнь молодого преподавателя из москвы серьезно меняется, когда он узнает что квартира в которой он проживает, досталась в наследство его тетке, которую он не видел много лет. Почему такое решения приняла умершая бабка непонятно. Парень разочарован, он не желает больше жить в москве и работать здесь. Лев уезжает в поселок, где будет жить и работать, заниматься любыми делом. Поначалу парню нелегко придется, нужно ужиться с местным населением, ведь в деревнях жизнь течет совсем по другому.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
Очередная мелодрама вышла на телеэкраны канал ТРК Украина. Теперь все события происходят в небольшой глубинке России, деревня под названием Маленькая Глущевка. Уникальности этой локации в том, что любые приборы и гаджеты здесь ломаются, какая-то сверхъестественная зона здесь находиться, и почему все это происходит конкретно объяснить никто не может. Даже вода здесь течет не сверху вниз, а совсем наоборот, очень странное место, но манит оно всех туристов, гостей тем что где-то на этой локации спрятан древнейший клад, много золота. Его уже много раз пытались найти, десятки людей исчезали, в поисках бесценного клада. Вся история закручивается, когда в деревушку прибывает парень по имени Тим, это умный и находчивый геолог, он решил изучить данную местность, ее аномалии.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
Интересная история об парне Сан Саныч, в сериале – Трюкач. Шел 1958 год, наш главный герой кинофильма, является внуком героя советского союза, самого настоящего военного человека, который всю свою жизнь посвятил красной армии. Как строго себя не ведет дед Сан Саныча с внуком, то не подается ни на какие уловки и условия. Парень не знает чего хочет от жизни. Он не желает нигде учиться, ни чем заниматься в этой жизни. Парень еще не нашел свое призвание, он то и делает что целыми днями разъезжает на мотоцикле, состязаясь с местными ребятами. Это единственное его увлечение. Но время поджимает, и парень все еще не определился, поэтому определилось государство, Саню забирают в армию, танковые войска. Там он смог проявить свои таланты как водителя. ПО ходу службы он всем доказал что о танке знает все, и лучше всех им управляет. Однажды его как лучшего водителя бронированной машиной весом в несколько десятков тонн, пригласили на съемки одного военного кинофильма. Там его заметил постановщик трюков Олег Фомин. После службы, парень пришел к нему на студию, где начал во множестве фильмов показывать навыки как трюкача, у Сан Саныча все шлее замечательно.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
Новая драматическая история, стартовала на телеканале ТРК Украина, сериал – Все только начинается. Один из крупнейших владельцев холдингом вскоре должен умереть, он это прекрасно понимает. А это все означает что нашему умирающему герою нужно оставить завещание, в котором будет указано к кому перейдет все руководство холдингом. Ведь есть два сына, каждый из которых ожидает на лакомый кусочек. Но не все так сложилось как думали наши ребята из сериала «все только начинается» онлайн. Отец поступил совсем неожиданно, старший сын получил во владение почти все деньги, а самое главное весь Холдинг, всю компанию. Такие решения взбесили младшего сына, вскоре после похорон, и распределения имущества, младший сын решился на самую ужасную вещь в этом мире – убийство. Причем убить он задумал собственного брата, желание владеть крупнейшим холдингом и кучей денег не давало ему покоя все это время.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
Цікава драматична історія розпочалась на телеканалі один плюс один. Центральна героїня серіалу про хороші руки Оля Савельєва працює в пологовому будинку. Вона добре виконує свою роботу, показала з хорошої сторони що вона прекрасний головний лікар. У цій прекрасній лікарні, дуже часто приходять народжувати заможні люди, багаті та успішні, котрі добре знають що в пологовому будинку Савельєвої все пройде на хорошому рівні. Окрім цієї буденної роботи, наша героїня Ольга також займається ще однією справою, пов’язаною з дітьми. В одному з центрів під назвою «Щаслива мама» де також працює Ольга, приходить інформація про те, що якась жінка в поліклініці, після пологів відмовляється від своєї дитини.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
Свіжий телесеріал почав свою трансляцію на телеканалі Україна. Кінокартини із декількох серій, маєш більш фантастичний уклін. Історія про цілительку та ворожку, яку свого часу відвідували дуже великшановні особи, Брежнєв та Папа Римський Іоан Павло 2, також був і відомий кіноактора Роберт де Ніро. Всім вона допомагала, як могла, виліковувала, могла навіть сказати майбутнє чи то людини чи то долю держави. Центральний персонаж міні-серіалу, пані Джуна, передбачила розпад радянського союзу, також попереджала про найжахливішу катастрофу на планеті, аварію на ЧАЕС.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 19.06.2015

 Постер
На один плюс один, стартує 27 квітня телесеріал під назвою Моє щасливе завтра в онлайн. Трансляція серіалу відбуватиметься з Понеділка по Четвер, усі серії будуть доступні для онлайн прегляду на нашому сайті. "Моє щасливе завтра" - це драматична історія, про нещасливе кохання, всі події беруть початок в невеличкому приморському місті у південній частині Росії. Головна героїня Віка Кравцова, проживає у раніше згаданому містечку. Вікторія ще у ранньому дитинстві стала сиротою, тому вихованням дитини займалась бабуся. Вони разом придумують різноманітні сувеніри та продають їх. ТАк вони зароблять кошти на рпоживання. Але все ж грошей занадто мало. Вікторія має мрію, вступити у педагогічний інститут, але для цього потрібні гроші на навчання, тому мрія поза межою досяжності. В один з курортних днів у містечку зробили рекламу, що буде проводитись конкурс краси, за перше місце пропонуються велику грошову суму, це шанс для Віки здійснити свою мрію.
смотреть онлайн >>>
Категория: Украинские сериалы | Дата: 28.05.2015

« 1 2 3 4 5
Новые выпуски самых популярных телешоу и передач на ТВ онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве. Сайт Show.Co.Ua представляет вам уникальную возможность просматривать украинские и российские реалити телешоу в отличном качестве на высокой скорости интернета.